Mësimi spanjisht për emigrantët

Zanoret Spanish

9 Prill, 2014 | No Comments

Kapitull 2

Për më mirë të shkruani emrin tuaj ose emrin e individëve ose qytete, ju duhet të shkruani shkronjën e parë të fjalës kapitalizuar të mëdha apo të.

Kjo video ju tregon se si për të shkruar zanore Spanjisht Germa.
Këto janë zanore. Mos harroni, ju keni për të përsëritur dhe të përsëritur letrat.

Dhe këtë video:

Ne jemi këtu për pyetjet tuaja!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice