Mësimi spanjisht për emigrantët

Përkthim “Prezantimet”

28 Tetor, 2014 | 2 Komente

Ne ndjekur rekomandimin e një prej mbështetësve tanë, Juan Ignacio, dhe ne kemi shtuar transkriptin Video “Prezantimet”. Pra, ju keni gjithmonë në dialog të ngushtë.

Transkriptim: Prezantimet transkripti.

Dhe kujtuar videocast me lidhjen e shtuar: Prezantimet.

Thanks Juan Ignacio!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

2 Komente mbi “Përkthim “Prezantimet””

 1. Jeannette Peguitha SAOROMOU
  Nëntor 1, 2014 në 20:37

  Unë do të doja për të studiuar me ju. Gjuha Le është shumë e rëndësishme për ne etrangerios legos për të bërë një jetë të re për vendin e tij dhe gjithashtu ndihmon në komunikim.

 2. admin
  Nëntor 10, 2014 në 6:55

  Jannette shumë faleminderit për komentin tuaj. Ne jemi të kënaqur që ju dëshironi të mësoni me ne. Këtu jemi për çdo pyetje që keni në lidhje me spanjisht, Kontaktoni me ne!
  Edhe pse nuk publikojnë ndonjë gjë të tyre në muajt e ardhshëm, ende këtu për çdo pyetje të studentëve tanë.
  Një përshëndetje,

  Delia

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice