Mësimi spanjisht për emigrantët

Të gjitha burimet për emigrantët

15 Qershor, 2014 | No Comments

Ky muaj ne duam të kujtojmë të gjitha burimet që ju keni në të gjitha rajonet spanjolle, kështu që ju të shihni të gjitha së bashku dhe që ju të gjeni atë më të lehtë informacione.

 

Galicia Asturias Cantabria Vendi Basque

Navarre Rioja Melilla Ceuta

Valencia Murcia Madrid Andaluzi

Katalonjës Aragon Estremadura Castilla-La Mancha

Balearic Islands Ishujt Kanare Castilla León-

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice