Mësimi spanjisht për emigrantët

Burimet për emigrantë

14 Prill, 2014 | No Comments

Ky muaj ne informaros e gjërave:

1. Ne shtuar katër komunitetet autonome spanjolle me informacion në lidhje me vende që ju mund të shkoni për të të drejtuar ose për të mësuar spanjisht falas.

Katër rajonet janë:

Andaluzi, Cantabria, Valencia dhe Castilla León-

Me këta tashmë keni 9 komunitetet në kolonën e djathtë!

2. Inmigramob ka krijuar një aplikimit celular lirë për të mësuar në spanjisht “si, ku dhe kur të doni” nga web. Risia është se kjo kërkesë është e dobishme për të gjitha llojet e telefonave celular, nuk duhet të jetë “I zgjuar”.

Ata gjithashtu ofrojnë Pa pagesë Spanish mësimet duke përdorur aplikacionin në:

Nëse keni pyetje të, Ne jemi këtu!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice