Mësimi spanjisht për emigrantët

Intimitet

Faqja jonë e internetit Spanish aktiv dhe të gjitha shënimet dhe dokumentet e krijuara nga ne që ato përmbajnë janë në bazë të licensës në vijim:

Creative Commons License
Kjo punë nga Active Spanish është e licencuar sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

 

Për të parë detajet, Ju lutem mos klikoni në lidhjet e mëposhtme:

Kastilianisht: leje

anglisht: Përmbledhje English License / Deed Licence

anglisht: Kodi ligjore / Kodi ligjor

ju lutem, në qoftë se ju keni ndonjë pyetje, mos hezitoni për të komunikuar atë.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice