Mësimi spanjisht për emigrantët

Pyetje praktikë në spanjisht

5 Nëntor, 2011 | 1 Koment

Këtu kemi të pranishëm një ushtrim për të praktikuar pyetje në spanjisht. Lexo përgjigjet, të mendojnë për një situatë dhe shkruani pyetjen e saktë, Mund të ketë disa mundësi!

Creative Commons License
Kjo punë nga Español Activo lejohet sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

1 Koment “Pyetje praktikë në spanjisht”

 1. Juanita Torrence
  Tetor 28, 2014 në 18:03

  Aktivitetet Excellent!

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice