Mësimi spanjisht për emigrantët

Poetë spanjolle dhe muzikantë

15 Korrik, 2014 | No Comments

Në maj dhe qershor ne shtoni dy faqe në seksionin tonë “Spanjisht Piktura”. Ata janë imazhet e poetë dhe Muzikantë Spanish të të gjitha kohërave që ju të sjellë ata më afër me kulturën spanjolle.

Poetët Spanish

Muzikantë Spanish

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice