Mësimi spanjisht për emigrantët

Kujdes! Memrise në spanjisht

31 Janar, 2014 | 1 Koment

A doni të praktikoni më shumë në spanjisht?
Ne pranishëm Memrise, një faqe interneti të lirë ku ju mund të gjeni shumë kurse spanjisht. Ju vetëm duhet të gjejnë rrugë për të praktikuar atë që ju jeni më të interesuar: gramatikë, fjalor, shprehje, folje, etj.

www.memrise.com

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

1 Koment “Kujdes! Memrise në spanjisht”

 1. Mësues
  Mars 25, 2014 në 16:29

  Ky është një kurs i përgjithshëm i fjalorit spanjisht arritshme për të gjithë, sur Memrise :
  http://www.memrise.com/course/196245/espagnol-general-pour-francophones/

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice