Mësimi spanjisht për emigrantët

Hartë

Kush jemi ne

Spanjisht Piktura

Imigrim

Audios

Kontakt

Intimitet

Burimet aktive Spanjisht

Ushtrime: A1, A2, B1, B2, C1, C2

Videocast: A1, A2

Podcast vet: Delia dhe Begoña Links

Studentët e Botës:

Të dhëna: Maj 2015, Nëntor 2014, Tetor 2014, Gusht 2014, Korrik 2014, Qershor 2014, Maj 2014, Prill 2014, Mars 2014, Shkurt 2014, Janar 2014, Dhjetor 2013, Nëntor 2013, Tetor 2013, Shtator 2013, Gusht 2013, Korrik 2013, Qershor 2013, Maj 2013, Prill 2013, Mars 2013, Shkurt 2013, Janar 2013, Dhjetor 2012, Tetor 2012, Shtator 2012, Gusht 2012, Korrik 2012, Qershor 2012, Maj 2012, Prill 2012, Shkurt 2012, Janar 2012, Nëntor 2011, Gusht 2011, Qershor 2011, Korrik 2011, Tetor 2010

Burimet e jashtme

Për studentët:

Ushtrimet në spanjisht:

Shkrim e këndim:

Fjalorë Spanjisht:

Blogs në spanjisht:

Podcast për të mësuar spanjisht:

Komunitetet autonome:

Për Mësuesit:

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice