Mësimi spanjisht për emigrantët

Numrat

5 Gusht, 2011 | 4 Komente

1. Dëgjoni dhe të përsëritur me Delia.

2. Shkarkim Numrat 0 për 25 dhe shkruani.

 

 

Creative Commons License
Kjo punë nga Español Activo lejohet sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

4 Komente mbi “Numrat”

 1. Lavdi
  Nëntor 28, 2011 në 23:10

  Oho! Si ju ka punuar mirë dhe ju qëndroni… Unë e kam shikuar disa nga videot e dashur. De fakto, ka gjëra që shkojnë me një pak të hulumtimit tim është “gjuha e vërtetë & Tekstet autentike”. Edhe, ka shumë gjëra gjëra që unë përdorin në klasat e mia. Faleminderit për dërgimin lidhjen dhe urime!!! Ne folëm në Barcelonë dhe më thoni diçka më shumë.

 2. Gonzalo
  Tetor 8, 2013 në 11:05

  ju falënderoj shumë për videot tuaja. Unë kam qenë duke qenë shumë i dobishëm për klasat e mia spanjisht.

  Best regards,

  Gonzalo

 3. Juan Ignacio
  Tetor 13, 2014 në 22:05

  madhështor!

 4. admin
  Tetor 17, 2014 në 16:39

  Faleminderit për inkurajimin tuaj!

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice