Mësimi spanjisht për emigrantët

Purorrelato

10 Shkurt, 2014 | No Comments

E Jugut Shtëpia i shpallur I microrrelatos Contest verën e kaluar. Tani ai ka botuar një libër me tregime të mira kam pranuar dhe këtu ne le: Purorrelato 2013

Ne besojmë se tregimet e mira janë për mësuesit që punojnë në klasë ose vetëm për studentët për të ushtruar një nivel të lartë të të kuptuarit e leximit.

 

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice