Mësimi spanjisht për emigrantët

Të Ishujt Kanare

30 Shtator, 2012 | No Comments

Kjo është në fund të shtatorit dhe ne pothuajse harroni të ju informoj se ne kemi krijuar tashmë faqen me të dhëna për ishuj tona të tjera, Canary, Unë shpresoj se shërbimi MUND T'JU.

Recordad también que tenéis otras Comunidades Autónomas como Katalonjës, Balearics, Aragon dhe Madrid. Para verlo podéis hacer click en los nombres o ir al final de la columna derecha. Poco a poco iremos añadiendo el resto de las Comunidades.

Të Ishujt Kanare

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice