Mësimi spanjisht për emigrantët

Valencia

Valencia ju keni:

1. Aracova Unë ofroj ndihmë dhe udhëzim e informacionit, Website Tene këtu: Aracova

2. Ascib, edhe në Barcelonë, kurse ofrojnë në spanjisht dhe katalanisht: Ascib

 

Dhe kjo është harta:

eactivo_comunidadvalenciana

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice