Mësimi spanjisht për emigrantët

Murcia

Murcia ne kemi gjetur burimet e mëposhtme interesante:

1. Përmbledhje: Qyteti i Murcia, Zona e shërbimeve sociale.

2. Përkohshme strehim dhe supë kuzhinë: Strehim i përkohshëm., Ata gjithashtu kanë një strehë për gratë emigrante beqare, me ose pa fëmijë të mitur dhe shtatzënë.

3. Harta interaktive e të gjitha shërbimeve sociale në rajonin e Murcia: Harta e Shërbimeve Sociale.

 

Dhe kjo është harta:

Murcia

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice