Mësimi spanjisht për emigrantët

Aragon

Aragon

Aragon është një komunitet fantastik me shumë burime për ju. Meqenëse ka kaq shumë, ne kemi përgatitur katër dokumente (punë, Mëso spanjisht, shoqatat e vendeve tuaja dhe Informacion i pergjithshem specifike për emigrantin) me vendet që ne konsiderojmë se mund të jenë në interesin tuaj. Ne përfshijmë edhe një dokument më Informacion i pergjithshem të Komunitetit Autonom. Dhe mos humbisniBanka e Kohës!

Dhe harta:
español en Aragón

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice