Mësimi spanjisht për emigrantët

Galicia

Galicia Ne kemi gjetur burimet e mëposhtme:

1. Përmbledhje: Emigracioni Portal

2. Aociaciones emigrant: shoqatat e imigrantëve në Galicia.

3. Udhëzues Burimeve në komunat e La Coruña, Lugo, Orense dhe Pontevedra: udhëzues burimeve

 

Dhe kjo është harta:

Galicia

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice