Mësimi spanjisht për emigrantët

Castilla-La Mancha

Në këtë komunitet nuk kemi qenë në gjendje të gjejmë shumë informacione të drejtpërdrejta, por këtu është një ndihmë e:

1. Në Albacete ofertë: Klasat Kastilianisht.

2. Në Sigüenza ofertë Klasat Kastilianisht.

Nëse keni pyetje mund të konsultoheni me të AKSES.

Ne nuk mund të gjeni më shumë informacion për tema të tjera, por në qoftë se ju e dini ndonjë shoqatë tjetër, favor POR, Na shkruani!

 

Dhe kjo është harta:

Castilla-La Mancha

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice