Mësimi spanjisht për emigrantët

Poetët Spanish

Ne paraqesim disa nga poetët më të famshme spanjolle të të gjitha kohërave nga komuniteti autonom.

Dhe në qoftë se ju dëshironi të lexoni dhe dëgjoni disa poezi të poetëve të tjerë të njohur spanjolle ju mund të shihni këtë prezantim:

Ne ju ftojmë të krijoni poemë tuaj dhe për të dërguar!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice