Mësimi spanjisht për emigrantët

Muzikantë spanjolle e dje dhe sot

Ne pranishëm Muzikantë Spanish më shumë të famshëm të cilët kanë shkëlqeu në secilin rajon.

1. Muzikë klasike në spanjisht Guitar:

2.Muzikantë S.XX nga stile të ndryshme muzikore:

3. Grupe muzikore nga s.XX:

ruaj

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice