Mësimi spanjisht për emigrantët

Spanjisht Piktura

Në këtë faqe të re ju do të tregon imazhe të ndryshme që përfaqësojnë vendin tonë.

Peizazh : Unë gjithashtu ju tregojnë një hartë interaktive e vendndodhjen e komuniteteve autonome spanjolle.

Poetët Spanish: disa nga poetët më të njohur spanjolle të të gjitha kohërave me disa shembuj interaktive.

Muzikantë Spanish: grupet dhe më përfaqësues i këngëtarëve të muzikës Spanish.

Gentes

Ushqimi

Ngjarje

Shkrimtarëve

Piktore

Aktorët

Nëse ju keni më shumë sugjerime, Ne jemi të gatshëm për të dëgjuar!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice