Mësimi spanjisht për emigrantët

Fotot e Spanjës

23 Nëntor, 2013 | No Comments

Ne duam t'ju paraqesim një faqe të re të blogut tonë të quajtur “Spanjisht Piktura”. Në të do t'ju tregojmë foto të ndryshme për të cilat besojmë se përfaqësojnë vendin tonë, peisazhet, njerëz, ushqime, partitë, shkrimtarët e rëndësishëm, etj.

Në këstin tonë të parë, “Peizazh”, ne duam të falënderojmë të gjithë familjen dhe miqtë tanë, të cilët kanë kontribuar vetëmohuar në mbledhjen e peizazheve që i konsiderojnë më përfaqësuese të komuniteteve të ndryshme.

Faleminderit të gjithëve për kontributet!

Peisazhe: Përfshini vendndodhjen dhe emrin e të gjitha komuniteteve në një lojë interaktive.

 

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice