Mësimi spanjisht për emigrantët

Shkruani zanoret në spanjisht

26 Mars, 2014 | No Comments

Kapitull 1.

Ja një ushtrim për ju për të mësuar për të shkruar zanoret në spanjisht. Këto janë zanore, Mjaft, E drejtë?:

dhe këto udhëzime:

1. Haz click en “Luaj”.

2. Shih se si të shkruaj vokal: një, dhe, unë, o, dhe. Ju mund të kontrollojë shpejtësinë me butonin e “Draw Speed”.

3. Përsëritje, përsëritet, përsëritur në një letër në shtëpi dhe të na dërgoni Vocal tuaj!

4. Nëse ju doni për të dëgjuar shqiptim, shikoni në videocast tonë: Zanoret Spanish.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice