Mësimi spanjisht për emigrantët

Alfabeti Spanish (S-Z)

2 Qershor, 2014 | 2 Komente

Kapitull 7

Video e fundit për të mësuar alfabetin spanjolle për të shkruar me shkronja të mëdha ose uppercase. Më në fund! Fundit!

1. Imazhi:

2. Video:

3. Lshqiptim: Shqiptimin e plotë të alfabetit.

4. Alfabeti i plotë në rastin e sipërme dhe të poshtme nga: Neoparaiso.com

Përgëzime!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

2 Komente mbi “Alfabeti Spanish (S-Z)”

 1. Juan Ignacio
  Tetor 13, 2014 në 21:56

  Video nuk punon

 2. admin
  Tetor 17, 2014 në 16:41

  Faleminderit shumë shumë Juan Ignacio për thirrjen vëmendjen për këtë video. Na vjen keq për problemin teknik të përpiqet për të zgjidhur sa më shpejt të jetë e mundur.

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice