Mësimi spanjisht për emigrantët

Alfabeti Spanish (a-n)

18 Prill, 2014 | No Comments

Kapitull 3

Pas zanore, ju duhet të mësoni lyrics tjera spanjisht. Alfabeti ne kemi ndarë në dy pjesë, i “një” a la “n” dhe “ñ” a la “nga” dhe të shtypura të vogla (me germa të vogla)

Si gjithmonë:

 1. Së pari ju keni foto e alfabetit (një – n).
 2. Pasi video për të mësuar se si të shkruajnë.

1. Imezhin me:

2. Video:

Ne shpresojmë Spellers tuaja!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice