Mësimi spanjisht për emigrantët

Alfabeti Spanish (A-J)

11 Mund, 2014 | 2 Komente

Kapitull 5

Në tre kapitujt e ardhshme ju do të mësojnë se si të shkruajnë alfabetin spanjolle në shkronja të mëdha ose uppercase.

1. Imazhi:

2. Video:

Fat!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

2 Komente mbi “Alfabeti Spanish (A-J)”

 1. Nini
  Shtator 21, 2021 në 15:32

  Unë dua të mësoj spanjisht ashtu siç mësova anglisht nga klasa e parë

 2. admin
  Shtator 21, 2021 në 23:29

  Ju duhet të kaloni në përmbajtjen A1

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice