Mësimi spanjisht për emigrantët

Çfarë do të pendoheni?

19 Janar, 2012 | 2 Komente

Duke munguar një muaj pa postuar asgjë, këtu është një ushtrim që ne shpresojmë do të jetë e dobishme për ju dhe ju flasin mirë spanjoll.

Me këtë ushtrim ju mund të shprehin në spanjisht idenë se situata juaj do të kishte qenë ndryshe nëse do të kishit vepruar ndryshe. Diçka e pamundur ndodh tani.

Kliko në këtë link: Çfarë do të pendoheni?

¡Esperamos vuestros comentarios!

 

Creative Commons License
Kjo punë nga Español Activo lejohet sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

2 Komente mbi “Çfarë do të pendoheni?”

 1. alex
  Shtator 9, 2014 në 15:29

  ¡gracias!

 2. admin
  Shtator 10, 2014 në 11:10

  De nada, ¡un placer!

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice