Mësimi spanjisht për emigrantët

Ku vjetër

4 Tetor, 2012 | 1 Koment

Ky tetor ne propozojmë një fun stërvitje në pleqëri. ¿Ju do të ndryshojë shprehitë tuaja, udhët e tua për të vepruar dhe të menduarit që ju kujdeseni nuk është më në lidhje me “atë që njerëzit thonë se”? Lexoni tekstin, mendojnë dhe të na tregoni reagimin tuaj, ¿vale?

Si gjithmonë, Ne shpresojmë që komentet tuaja!

Ku vjetër

Creative Commons License
Kjo punë nga Español Activo lejohet sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

1 Koment “Ku vjetër”

 1. Clara Molero
  Dhjetor 10, 2012 në 0:35

  Një mijë thanks for këtij ushtrimi kaq të madh! Ai mori kohë në kërkim në internet për një ushtrim për të ushtruar me lidhore dhe këtë herë unë mendoj se është e madhe.

  Faleminderit!

  Clara

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice