Mësimi spanjisht për emigrantët

Audios

Eactivo do të vendosë formate të ndryshme për ju për të praktikuar të dëgjuarit.

Los videocast janë për të dëgjuar dhe ju të shihni situatat reale të temave të ndryshme.

Los podcast Ata janë vetëm për të menduar për atë që thoni dhe ju mund të dalloj emocionet e folësit. Në këtë link ju keni të gjithë ata në podcast tonë.

Zgjidhni atë në faqen tuaj të zgjedhur dhe të fillojnë të praktikojnë!

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao
 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice