Mësimi spanjisht për emigrantët

Ku po ju do të…

13 Shtator, 2013 | 1 Koment

Në qytete apo qyteza shumë dyqane apo vende ku shkojnë normalisht, A e dini se çfarë ata janë quajtur pikërisht?

Në këtë ushtrim ju mund të mësoni disa emra. Ne të përfshijë një podcast për shqiptimin dhe një lojë kujtesës për të kujtuar emrat.

Click Haz Aqui: A ku ju shkoni në…

Creative Commons License
Kjo punë nga Español Activo lejohet sipas një Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Leje Unported.

Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

1 Koment “Ku po ju do të…”

 1. Kurse spanjisht
  Shtator 23, 2013 në 14:45

  Ju faleminderit shumë për këtë post!Më duket shumë i dobishëm

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice