Mësimi spanjisht për emigrantët

A doni të paraqesë veten?

17 Tetor, 2016 | 2 Komente

Të nderuar ndjekësit:

Ja ku jemi përsëri dhe këtë herë për të ofruar një paraqitje të nivelit A1.

Ajo që është normalisht pyetje në Spanjë, kur ju i përmbushni një person? Si mund të ju tregoni? Këtu janë pyetje dhe përgjigjet themelor.

 

pyetje prezantime nga spansihenskype
Pjesë:
 • Print
 • email
 • Add to favorites
 • RSS
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Tumblr
 • del.icio.us
 • StumbleUpon
 • Digg
 • Haohao

Komente

2 Komente mbi “A doni të paraqesë veten?

 1. YB
  Tetor 17, 2016 në 14:26

  mirëmëngjes!

  Jam Korean
  Unë jam duke punuar në Tajlandë për 20 vjet
  Tani unë të mësuar spanjisht nga 3 muaj para

  faleminderit shumë!

 2. admin
  Nëntor 30, 2016 në 11:18

  Hi Cho:

  Faleminderit për komentin, në qoftë se ju keni preuguntas spanjolle, ne jemi këtu.

  Delia

Lini një koment

 • Shpif një


  Bëje si gjuhë të prezgjedhur
   Edit Translation
  nga Transposh - translation plugin for wordpress
 • Burimet e jashtme

  Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
 • Për studentët

  Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
 • Freerice

 • fjalor
  • Fjalor
  • fjalor
  • Spanish-English dictionary

  Double klikoni në çdo fjalë në faqe, ose shkruani një fjalë:

  Mundësuar nga dictionarist.com