Mësimi spanjisht për emigrantët

Alfabeti Spanish (K-R)

22 Mund, 2014 | No Comments

Kapitull 6

Kjo është video e dytë e alfabetit spanjolle në pjesën e sipërme.

1. Imazhi:

2. Video:

Vetëm një video unë është më e!

Pjesë:
  • Print
  • email
  • Add to favorites
  • RSS
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Tumblr
  • del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Digg
  • Haohao

Komente

Lini një koment

  • Shpif një


    Bëje si gjuhë të prezgjedhur
     Edit Translation
    nga Transposh - translation plugin for wordpress
  • Burimet e jashtme

    Këtu do të gjeni faqet e internetit të tjera ushtrime, fjalorë, blogs, podcast dhe lidhjet me rajonet me informata praktike që do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të ditës. Mësuesit do të gjeni një përzgjedhje për lidhje me blogs dhe revista interesante.
  • Për studentët

    Çdo gjë që ju duhet në lidhjet më poshtë.
  • Freerice

  • fjalor
    • Fjalor
    • fjalor
    • Spanish-English dictionary

    Double klikoni në çdo fjalë në faqe, ose shkruani një fjalë:

    Mundësuar nga dictionarist.com